שירותים נוטריונים ותרגומים

שירות נוטריוני ניתן במקרים בהם נדרשת הוכחה לגבי קבילותו של מסמך והצגתו כאותנטי בעבודה מול גורמים מדיניים מקומיים ו/או בינלאומיים רשמיים. זה יכול להיות במקרה של הסכמי ממון, מסמכי צוואה, נישואין או גירושין, חוזים בין עסקים, תצהירים ופסקי דין או כל מסמך כזה או אחר בעל משמעות משפטית אותו אנו נדרשים להציג לרשויות מדיניות או בתי משפט.

במשרד ניתנים שירותי תרגום לשפה האנגלית, הספרדית, הפורטוגזית, האיטלקית, הצרפתית והפלמית.

מהו נוטריון

נוטריון הינו אדם בעל סמכות משפטית שמתוקף תפקידו על פי חוק שנקבע בשנת 1976 המגדיר את סמכויותיו – יכול לתרגם, לערוך, לאמת ולאשר מסמכים כך שיקבלו תוקף בית משפט עבור גורמים רשמיים ומדיניים בארץ ובחו"ל. על הנוטריון להיות אזרח מדינת ישראל ועו"ד בהכשרתו, עליו להיות בעל וותק של למעלה מעשר שנים במערכת המשפט הישראלית וכמו כן, עליו להיות נקי מהרשעות בעברות שנושאות עמן קלון כמו גם מכל סוג של הרחקות או השעיה מטעם לשכת עורכי הדין.

הרשאתו וסמכויותיו

את הרשאתו וסמכויותיו מקבל הנוטריון לאחר שעבר השתלמות מיוחדת מטעם וועדה של המחלקה לרישוי נוטריונים במשרד המשפטים המעניקה לו אישור לשמש כנוטריון. מרגע שעבר את ההשתלמות והוכשר לכך, רשאי הנוטריון לחתום על מסמכים רשמיים, הסכמים וכיוצא באלו בחתימה וחותמת המעניקה גושפנקא משפטית בעלת תוקף בינלאומי. זה המקום לציין כי נוטריון הינו בעל סמכות משפטית ברת תוקף המקנה לו לעתים אף את הסמכות לשמש כשופט במקרים בהם הוא מאשר הסכמי ממון קדם-נישואין וצוואות לדוגמה. בין סמכויותיו של הנוטריון ניתן למצוא: שירותי תרגום ועריכה כמו גם שירותי אישור וחתימה על מסמכים מקומיים ובינלאומיים רשמיים כמו תעודות, תצהירים, פסקי דין, חוזים, הסכמים, צוואות, ייפויי כוח וכיוצא באלו.

בקיאות בשפות שונות

כמי שמתוקף תפקידו נחשב כבעל סמכות חתימה וחותמת משפטית בינלאומית, על נוטריון או לחלופין משרד עורכי דין המציע ללקוחותיו שירותים נוטריונים, להיות בקיא בשפות השונות בגינן הוא מעניק את שירותיו המשפטיים – שפת המקור ושפת היעד.  משרד או אדם המוסמך ומתמחה במתן שירותים נוטריונים בישראל לרוב ישתמש בעברית כשפת המקור, אולם יידרש לבקיאות מוחלטת גם בשפות היעד. בקיאותו של הנוטריון בשפת היעד היא קריטית שכן כורח תפקידו דורש ממנו להקפיד הקפדה יתרה על מונחים מקצועיים, אותנטיות ואימות מסמכים רשמיים כאופן שיתקבלו ברשויות שלטוניות בינלאומיות.

משרדנו מתמחה במתן שירותים נוטריונים במגוון רחב של תחומים:

בין השירותים הנוטריונים שמשרדינו מציע: תרגום מסמכים ותעודות, שירותי אימות חתימה, אישור העתק נאמן למקור, עריכת צוואות תצהירים, חוזים, הסכמים, פסקי דין, חותמת אפוסטיל, ייפויי כוח ועוד.
משרדנו מספק מגוון שירותים נוטריונים לאנשים פרטיים, עוסקים מורשים, חברות וארגונים.

אצלנו תמצאו את קשת השירותים הנוטריונים הנחוצים לישראלים בארץ ובחו"ל עבור מסמכים רשמיים ובעלי חשיבות הנדרשים לגורמים מדיניים ובינלאומיים. אנו נסייע לכם בהכנת המסמכים הדרושים ובאישורים הנוטריונים שאתם זקוקים להם על פי דרישה לכל דבר ועניין. יתרה לכך, במקרים מסוימים בהם יש בכך צורך, בכפוף ובהתאם לחוק, השירותים ניתנים לבקשת הלקוחות גם מחוץ למשרד (בבית החולים, בבית אבות, בבית הלקוח וכדו').

המחלקה הנוטריונית במשרדנו מנוהלת על ידי עו"ד ליאון אמיראס, יו"ר ארצי של התאחדות עולי אמריקה הלטינית ספרד ופורטוגל בישראל, כך שבמשרדנו תוכלו לקבל שירות נוטריוני מוסמך ומהימן במגוון תחומים כולל אופציות לתרגום בשלל שפות וביניהן ספרדית, אנגלית ופורטוגזית.  


כיסוי משפטי מושלם ללקוחות המשרד

לבד משירותים נוטריונים משרדינו מתמחה גם במתן ייעוץ משפטי מוסמך ומהימן כולל ומקיף במנעד רחב של נושאים ומשכך, הטיפול בך כלקוח תמיד כולל כיסוי משפטי מושלם ורחב שלוקח בחשבון זוויות משפטיות שלא בהכרח חשבת עליהם או לקחת בחשבון. שוב, השירות אותו אנו מציעים הוא כולל ומקיף, מקצועי ואמין – אנחנו עושים את זה כבר שנים – למשרדנו וותק של למעלה משלושים שנה. הוותק שלנו עובד בשבילך ולמענך.

צרו עמנו קשר עוד היום! אנו מבטיחים טיפול אישי במקצועיות ובמסירות לכל הליך משפטי אליו אתם נדרשים.