הקמה וליווי לחברות ועסקים

פתיחת חברה הינה תהליך מורכב בעל היבטים רבים, הדורש חשיבה ותכנון פרטני ולרבות גם ידע משפטי והתעסקות בירוקרטית. על היזם המעוניין לפתוח חברה לתכנן את מהלכיו בקפידה כך שהעסק שיקים יצליח לשרוד לאורך זמן. לכן, במידה והחלטתם לפתוח עסק או להקים חברה ואפילו תאגיד, חשוב שתדעו למה אתם נכנסים, מי השותפים שלכם לדרך ומה נדרש מכם כדי שתוכלו להתפתח, להתקדם, להצליח ולגדול.  

בשל ההיבטים המשפטיים הרבים שלעתים אף הופכים מורכבים בעניין הקמת העסק או פתיחת החברה אנו ממליצים שלא לעשות את זה לבד. על היזם או היזמים המבקשים לפתוח עסק או חברה לתת את הדעת ולבחון את כדאיות העסק או החברה, עליהם לקחת בחשבון גורמים רלוונטיים וקריטיים שיבטיחו כי העלות אותה יבקשו על המוצר או השירות אותו הם מציעים תהיה ריאלית ותאפשר להם לגדול ולהתפתח. עלות שאינה ריאלית תוביל אותם להפסדים וזו אגב גם אחת הסיבות העיקריות לכישלונם של עסקים רבים בתחומים שונים ולכך שאחוז גדול מהחברות והעסקים בישראל אינו מצליח לעבור את מחסום חמש שנות הפעילות במשק. זה המקום לציין כי ביכולתנו לסייע לכם לבצע בדיקת כדאיות ולהעריך את הצלחתם. הצלחתכם תלויה בגורמים רבים אך בעיקר בפוטנציאל העסקי והמסחרי של השוק אליו אתם מעוניינים להיכנס, ביכולותיכם האישיות, במשאבים העומדים לרשותכם להקמת המיזם, בחישוב התקציב המשוער לפעילות, בהסכמים וחוזים, בסביבה התחרותית שבה תפעלו, במבנה הארגוני שלכם, במוצרים, במיקום ועוד.

משרדינו מכיר הן את העולם העסקי והן את זה המשפטי. אנו נהיה אתכם בכל שלב בדרך ונסייע לכם בבירור הגורמים הקריטיים והרלוונטיים שיובילו להצלחתכם. נספק לכם הכוונה עסקית בנוגע לזכויותיכם, להתנהלותכם המקצועית, נמלא עבורכם את הטפסים הנדרשים כדי לצלוח את הבירוקרטיה ובמידה ויהיה צורך בכך, נוכל אף להציע עזרה בקביעת המחיר ללקוח על פי ובהתאם לחישוב העלות הכוללת של המוצר או השירות אותו אתם מעוניינים למכור או לשווק.

לכן, בין אם אתם חבורת יזמים, משרד קטן הנותן שירותים, חברת הזנק ((Start-Up, חברת היי-טק, יבואנים ממגוון תחומים, בעלי עסקי קבלנות, בעלי עסקים המעוניינים להקים חברה נוספת, מפעל או אפילו תאגיד – במשרדינו תוכלו למצוא את הצוות המושלם שילווה אתכם, ייעץ לכם משפטית וייצג אתכם בכל שלב שבו אתם נמצאים בתהליך וגם לאחר מכן ולאורך כל הדרך. אנו נבנה ביחד אתכם תכנית עבודה ונתחיל בתהליכי הקמה.

משרדנו מתמחה בהקמה של חברות, ליווי חברות, שותפויות ועסקים, בייצוג עסקאות, מול שותפים עסקיים ובמידת הצורך גם ייצוג בבתי משפט ובתהליכים מול רשויות שלטוניות. אנו מתמצאים במנעד הרחב של דיני חברות ובייעוץ משפטי-מסחרי ומשום שכך ביכולתנו להבטיח לכם ליווי מקצועי-עסקי-משפטי מקיף ושוטף, מאובטח ומהימן, תוך שמירה מלאה על חיסיון ובהתאם לבקשותיכם ולדרישותיכם.

 

משרדינו מציע ללקוחות המיוצגים על ידו טיפול משפטי כולל העוטף אותם ומגן עליהם. אנו נגבה אתכם ונגן עליכם בכל שלב של העסק, השותפות או ההתאגדות – מפתיחה ועד תפעול שוטף. השירות שלנו כולל פתיחת תיק ברשם החברות כולל כתיבה, עריכה והעברה של מסמכים רלוונטיים לשם פתיחת החברה ו/או התאגיד לרשם החברות בזמן הבקשה לרישום החברה או התאגיד. השלמת הליכי הקמה או ייסוד, בייעוץ והכוונה, ובהכנת כל המסמכים הנדרשים לשם הקמת עסק או פתיחת חברה, לרבות זכויות חתימה בעסק, פתיחת חשבון בנק עסקי, הכנת חוזים בתחומים הרלבנטיים לתחום פעילות של העסק החדש ומתן ליווי ויעוץ שוטף במהלך פעילותו. בכלל זה, אנו מתמחים בהכנת הסכמי מייסדים ובעלים המסדירים את היחסים בין בעלי המניות בחברה, אנו מומחים בהקמת תאגידים וברישומם ומנוסים בכתיבה ועריכה של תקנון חברה, המצאת מסמכים, תצהירים והסכמים לרשם החברות ולשם קבלת תעודת התאגדות חברה.

מזה שנים רבות משרדינו מלווה חברות רבות מתחומים שונים ולכן במידה ואתם מעוניינים להבטיח לעצמכם עסק רווחי שעובד, אנו ממליצים לכם לפנות אלינו ולקבל מאתנו ייעוץ וליווי מקצועי ואמין שייקח בחשבון את השאיפות שלכם והיכולות שלכם, שידע למקסם את המרחב שבו אתם רוצים להתחיל ולפעול כך שתגיעו להצלחה המיוחלת. מרגע שנקבל מכם את הנתונים הרלוונטיים ונבחן כדאיות עסקית, נערוך עבורכם את כל המסמכים לשם פתיחת החברה או העסק כך שכל מה שתצטרכו לעשות יהיה לחתום.

ליעוץ משפטי לחברות ועסקים כתבו לנו: