דרכונים ואזרחות פורטוגלית

עבודה ומגורים אפשרות לפיתוח קריירה בכל מדינות האיחוד האירופי. הדרכון הפורטוגלי מאפשר לעבוד ברחבי אירופה ללא הגבלת זמן. בנוסף, במידה ומימשתם את זכאותכם לעבודה באחת ממדינות האיחוד האירופי, תקבלו גם את התנאים הסוציאליים של המדינה בה בחרתם לעבוד.

קשרים עסקיים האפשרות לעבוד במדינות האיחוד האירופי פותחת דלת ליצירת קשרים ופיתוח מערכות יחסים עסקיות עם עסקים אירופאיים.

השקעות מחזיקי דרכון פורטוגלי יכולים לרכוש נכסים שונים (נדל"ן/עסקים) בפורטוגל ובמדינות האיחוד האירופי ולזכות להטבות שונות במיסוי וללא צורך בהקמת חברה.

לימודים מחזיקי דרכון אירופאי רשאים להירשם ללימודים אקדמאים בכל אחת ממדינות האיחוד. בכל מדינה ישנן הטבות שונות כגון: סבסוד מלא או חלקי של הלימודים, הקלות בתנאי הקבלה לאוניברסיטה ומגוון מלגות. כמו כן, ניתן ללמוד מקצועות ותכנים שעדיין לא קיימות להם תוכניות לימודים מסודרות בארץ.

כניסה חופשית למאות מדינות ברחבי העולם, ללא צורך באשרה (כולל ארה"ב ואוסטרליה) הדרכון הפורטוגלי מאפשר כניסה חופשית למדינות רבות להן לא ניתן להיכנס עם דרכון ישראלי או שקיים צורך לאשרה מיוחדת לכניסה.

סגירת תפריט

דרכון פורטוגלי

המשרד הוקם על ידי ומעניק לקהל לקוחותיו, אנשים פרטיים ועסקים כאחד, שירותים משפטיים באופן מקצועי, אישי ואדיב מתחילת ההליך ועד לסיומו. י רב, צוות אדמיניסטרטיבי ושליחים
משרדנו מעניק ללקוחותיו שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. צוות המשרד מגייס את כל הידע והניסיון שלו במטרה לעזור ללקוח להשיג את מבוקשו בצורה היעילה ביותר, וכמובן להעניק לו את התוצאות הטובות ביותר. כל אחד מלקוחות המשרד נהנה מיחס אישי ומיוחד ומענה מלא לכל שאלותיו.הטיפול בתיק המשפטי נעשה מתוך שקיפות מלאה ושיתוף הלקוח בכל השיקולים וההערכות המקצועיות של הסיכונים והסיכויים. במסגרת זו דוגל המשרד בזמינות ונגישות 24/7, תוך מתן מענה מהיר, מקצועי ואנושי לכל לקוחותיו.
כמו כן, משרדנו כולל צוות משפטי המורכב מעורכי דין בעלי ניסיון משפטי ומקצועי רב, צוות אדמיניסטרטיבי ושליחים. י רב, צוות אדמיניסטרטיבי ושליחים י רב, צוות אדמיניסטרטיבי ושליחים.

דברו איתנו: 056-5693399

דילוג לתוכן